دستگاه های پرکن

تماس بگیرید

09128730591

ساخت دستگاه های تولید اسپری

مشاوره و ساخت دستگاه های تولید اسپری

جهت دریافت مشاوره و ساخت دستگاه های تولید اسپری می توانید به این سایت مراجعه نمایید. دستگاه های پرکن اسپری از مهم ترین ماشین آلات پرکن می باشند که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

ساخت دستگاه های تولید اسپری

در خط تولید اسپری ها ماشین آلات و تجهیزات بسیاری موجود می باشند که به منظور ساخت اسپری ها در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.
این دستگاه ها در دو مدل اسپری پرکن نیمه اتومات و اسپری پرکن تمام اتومات تولید می شوند.
برای پر کردن قوطی اسپری دستگاه های اسپری پرکن دارای سه نازل پرکن، پرچ کن و گاز زن هستند که به طور همزمان این سه عملیات را انجام می دهند.

ساخت دستگاه های تولید اسپری

تجهیزات پرکن اسپری

تولید قوطی های اسپری و ارسال آن برای مشتریان از طریق این مجموعه امکان پذیر می باشد.
در تولید گاز های اسپری گاز مورد نظر را وارد تانکر ها می کنند و پس از تبدیل آنها به گاز مخصوص اسپری ها با استفاده از پمپ و لوله ها به دستگاه پرکن اسپری و نازل گاز زن انتقال می دهند. تمامی این تجهیزات را می توانید از این مجموعه تهیه نمایید.

سازنده دستگاه پرکن اسپری

فروش و مشاوره خرید دستگاه های پرکن

انتخاب دستگاه های پرکن مناسب برای تولیدات یک کارخانه نیاز مند کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره و راهنمایی از افراد کارشناس در این امور است.
زیرا دستگاه های پرکن بزرگ و کوچک با نرخ های بالایی عرضه می شوند و اگر از دستگاه های نامناسب جهت پر کردن یک مایع استفاده شود علاوه بر بسته بندی های غیر استاندارد به مرور دستگاه دچار آسیب و کاهش عمر آن می گردد.

اسپری پرکن

کارشناسان این مجموعه به جهت مشاوره دادن به مشتریان و خرید بهترین دستگاه آماده ارائه خدمات هستند.
خریداران می توانند با تماس با یکی از راه های ارتباطی موجود در این مجموعه جهت دریافت راهنمایی های لازم و استعلام قیمت دستگاه ها اقدام نمایند.