دستگاه های پرکن

تماس بگیرید

09128730591

قیمت دستگاه پرکن 8نازله

لیست قیمت دستگاه پرکن 8نازله مایعات

لیست قیمت دستگاه پرکن 8نازله را می توانید از طریق این مجموعه تهیه کنید. قیمت ها بر اساس عملکرد دستگاه و میزان ظرفیت تولید آن می باشد.

دستگاه پرکن مایعات

مایعات در دو دسته بندی از لحاظ گرانروی قرار می گیرند. مایعات رقیق و مایعات غلیظ.

تولید انواع مایعات و سپس بسته بندی آنها در ظروف متعددی صورت می گیرد. با توجه به اینکه کاربرد مایع تولید شده در چه مورادی است دستگاه پرکن مخصوص به آن نوع بسته بندی در خط تولید قرار می گیرد.

دستگاه های پرکن مایعات دارای چهار مکانیزم ثقلی، پمپی، سیلندر پیستونی و وکیومی هستند. که هرکدام از این عملکرد ها برای مایعات با غلظت های مشخصی مورد استفاده می باشند.

دستگاه پرکن مایعات رقیق دستی

دستگاه پرکن 8نازله

تعداد نازل ها در دستگاه های پرکن با توجه به سفارش مشتری تعیین می گردد.
این دستگاه به صورت تمام اتومات می باشد به راحتی تنظیم می شود و دارای سیستم کنترل PLC است و معمولا به عنوان پرکن مایعات رقیق مانند مایعات شوینده مورد کاربرد است.
تعداد نازل ها رابطه مستقیمی با سرعت دستگاه دارد و هرچه نازل های بیشتری در دستگاه وجود داشته باشند در بازه زمانی معین سرعت دستگاه بیشتر و بسته بندی های تولید شده نیز بیشنر می شوند.

قیمت دستگاه پرکن 8نازله

قیمت دستگاه پرکن 8نازله

معمولا در قیمت گذاری ها موضوعی که بسیار حائز اهمیت است نوع عملکرد دستگاه از لحاظ اتومات بودن یا نبودن بررسی می شود.
دستگاه های تمام اتومات دارای تجهیزات بیشتری هستند لذا قیمت بالاتری دارند.
معمولا دستگاه های تمام اتومات را در خط تولید کارخانجاتی با تولید در سطح کلان می بینیم.

پرکن وکیومی

فروش انواع دستگاه پرکن

دستگاه های پرکن مایعات به صورت پرکن های لیوانی، تیوپی، اسپری، بطری، و غیره تولید می شوند و در هر مورد عملکرد دستگاه با هم متفاوت است.
خریداران این دستگاه ها برای این که بتوانند با پرداخت هزینه کمتر دستگاهی مجهز با تمام امکانات را خریداری نمایند می بایست از طریق این مجموعه اقدام نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.