دستگاه بسته بندی و پرکن
> >
خانه / دستگاه تری بلوک / قیمت فروش دستگاه پرکن بطری پت تری بلوک

قیمت فروش دستگاه پرکن بطری پت تری بلوک

دستگاه پرکن بطری پت در مدل های منو بلوک و تری بلوک تولید می شوند. بطری های پت برای بسته بندی و پر کردن انواع مایعات مورد استفاده قرار می گیرند.

آیا با دستگاه های پرکن تری بلوک آشنایی دارید؟

عملکرد دستگاه پرکن بطری پت چگونه است؟

دستگاه های پرکن تری بلوک در چه ابعادی هستند و نحوه عملکرد آنها چگونه است؟

تولید دستگاه های پرکن در انواع مختلف

سازندگان ماشین آلات پرکن به منظور تولید بهترین بسته بندی ها با دقت و استاندارد بالا دستگاه هایی را تولید کرده اند که دستگاه پرکن نامیده می شود.
این دستگاه ها در انواع و اقسام مختلفی تولید می شوند. ساخت عملکرد های مختلف در این دستگاه ها به این دلیل است که مواد تولید شده در صنایع مختلف هر کدام دارای ویژگی های خاصی هستند و بسته بندی های آنها در مکانیزم های مختلفی انجام می شود.

دستگاه های پرکن مایعات در مکانیزم های زیر ساخته می شوند.

 • دستگاه پرکن مایعات رقیق ثقلی
 • دستگاه پرکن مایعات رقیق و غلیظ سیلندر پیستونی
 • دستگاه پرکن مایعات غلیط پمپی
 • دستگاه پرکن مایعات رقیق وکیومی

پرکن تری بلوک

در این میان دستگاه های پرکن سیلندر پیستونی بالاترین دقت را دارند و درصد خطا در آنها تقریبا صفر می باشد.
دستگاه های پرکن ثقلی نیز با قیمت ارزان تری به فروش می رسند و عملکرد بسیار ساده تری دارند.

خریداران با توجه به نوع ماده تولید شده و میزان ظرفیت تولید کارخانه و همچنین بودجه مورد نظر خود یکی از این دستگاه ها را خریداری می نماید.
البته می توان برخی سیستم ها را با توجه به سفارش مشتری بر روی دستگاه نصب یا حذف نمود. به طور مثال تعداد نازل ها، میزان برق مصرفی، جنس بدنه و غیره.

تریک بلوک 32 نازل

دستگاه پرکن بطری پت

یکی از ظروفی که برای پر کردن مایعات مختلف مورد استفاده قرار می گیرد بطری های پت می باشند. این بطری ها را می توان برای پر کردن انواع مایعات تولید شده مورد استفاده قرار داد.

 • مایعات دارویی
 • مایعات غذایی: شیر، دوغ، آب معدنی، آبمیوه، گلاب و عرقیات گیاهی، آبلیمو، نوشابه
 • مایعات شیمیایی: تینر، ضد یخ، مواد آتش زا، شیشه شور

تمامی این مایعات با استفاده از دستگاه پرکن بطری پت پر می شوند. در واقع استفاده از این دستگاه موجب ایجاد بسته بندی های دقیق و بهداشتی خواهد شد.
بطری های پت برای پرکردن مایعات غلیظ و مایعات رقیق  مناسب مب باشند. معمولا بطری های پت را در دستگاه پرکن تری بلوک پر می کنند.

دستگاه پرکن بطری پت

ساخت دستگاه پرکن تری بلوک

دستگاه های پرکن تری بلوک دستگاه هایی هستند که دارای سه عملکرد می باشند. این سه عملکرد در واقع در یک دستگاه می باشند که این موضوع باعث می شود هزینه کمتری بابت خرید آن پرداخت شود و هم فضای کمتری را در کارخانجات اشغال نماید.

دستگاه های پرکن بطری پت در عملکرد تری بلوک شامل سه عملیات می باشد که به طور همزمان انجام می شود:

شستن بطری: این کار با ورو د آب به درون بطری و خروج آن به دستگاه اتفاق می افتد. آب خارج شده جمع شده و در یک مخزن نگه داری می شود تا دوباره تصفیه و مورد استفاده قرار گیرد.

پر کردن بطری: عملیات پر کردن بطری به صورت تمام اتوماتیک صورت می گیرد و مایع به میزان لازم وارد بطری می شود.

در بندی بطری: در بندی بطری ها نیز پس از پر شدن ظروف به انجام می رسد. عملیات در بندی به وسیله نازل های در بند انجام می گردد.

دستگاه پرکن تری بلوک

ویژگی های دستگاه پرکن بطری پت تری بلوک

دستگاه پرکن و دربند بطری پت که به تری بلوک شناخته می شود دارای ویژگی های منحصر بفردی است که موجب شده فروش آن بسیار بالا باشد. این دستگاه از سیستم ها و عملکرد هایی برخوردار است که می تواند به طور کاملا اتوماتیک و بدون دخالت دست عملیات پر کردن و درب بندی را به انجام برساند.

 • دارای سیستم هوشمند plc
 • دارای نمایشگر HMI  لمسی و دیجیتال
 • سیستم اینورتر برای تغییر سرعت
 • دارای کاربرد آسان

دستگاه های تری بلوک به گونه ای کار می کنند که در صورت قرار نگرفتن صحیح بطری در زیر نازل سیستم عملیات تزریق را انجام نخواهد داد. سرعت و دقت دستگاه به میزانی بالا است که در ساعت حدود 8000 بطری را شسته، پر نموده و درب بندی می نماید.

دستگاه پرکن تری بلوک

دستگاه های پرکن تولید شده در این مجموعه به این دلیل که هم قیمت مناسبی دارند و هم کیفیت بالایی دارند مورد توجه تولید کنندگان خارج از کشور نیز قرار گرفته اند.
این موضوع سبب شده که صادرات دستگاه ها نیز در میزان بالایی در این مجموعه انجام شود.
دستگاه های پرکن ایرانی به این دلیل که نرخ ارزان تری دارند اما از نظر کیفیت ، دقت و کارایی با نمونه های گران قیمت خارجی تفاوتی ندارند مورد توجه کشور های مختلف به ویژه کشور های همسایه ایران قرار گرفته اند.

دستگاه پرکن

فروش دستگاه پرکن بطری پت

معمولا دستگاه های پرکن بطری پت به صورت دستگاه های نیمه اتوماتیک نیز تولید می شوند تا برای حجم کاری کمتر و در ظرفیت های پایین تر مورد استفاده قرار بگیرند.
در کارخانجاتی که به تازگی شروع به کار نموده اند تا در روز میزان مشخصی را تولید می کنند دستگاه های مناسب با ظرفیت آنها تولید شده است تا با پرداخت هزینه کمتری آنها را خریداری نمایند.

قیمت دستگاه های پرکن با توجه به نکات متفاوتی تعیین می شود. دستگاه ها در مکان های مختلفی عرضه کمی شوند .
در این سایت قیمت دستگاه ها با توج به حذف واسطه ها قیمت بسیار مناسب تری است.
همچنین میزان تجهیزات و قطعات به کار رفته نیز تعیین کننده است. دستگاه های نیمه اتوماتیک مسلما قیمت ارزان تری به نسبت دستگاه های پرکن اتوماتیک دارند.

فروش دستگاه پرکن تری بلوک

خرید دستگاه پرکن بطری پت با قیمت مناسب از درب کارخانه انجام می گردد. قیمت های درب کارخانه به دلیل عدم وجود واسطه ها قیمت های بسیار مناسبی است.
دستگاه ها بعد از ساخت برای خریداران ارسال می شوند. ارسال به صورت باربری از درب کارخانه به سمت محل مورد نظر مشتری خواهد بود.

برای خرید دستگاه پرکن بطری پت تری بلوک ضمن تماس با شماره های زیر با کارشناس مجموعه در مورد دستگاه مورد نظر خود راهنمایی دریافت کنید و بهترین دستگاه را خریداری نمایید.

مدير فروش : نگاره عنابی
راه های ارتباطی:
شماره موبايل: 09128730591
پست الکترونيکی: iransanat1010@gmail.com
پاسخگویی تلگرام: https://t.me/aradsanat1

مطلب پیشنهادی

دستگاه تری بلوک

فروش دستگاه تری بلوک کارکرده

دستگاه تری بلوک کارکرده با فروش عمده خود در بازار ها می توانند نیاز فروشگاه …

کانال تلگرام