دستگاه های پرکن

تماس بگیرید

09128730591

پرکن ثقلی

عرضه دستگاه های پرکن مایعات ثقلی با قیمت ارزان

دستگاه های پرکن مایعات ثقلی را می توانید با قیمت های مناسبی خریداری کنید. استفاده از دستگاه های پرکن ثقلی در بسیاری از بسته بندی های مایعات می باشد.

همان طور که می دانید استفاده از دستگاه های پرکن در تمامی کارخانجات تولید مایعات در دنیا رایج می باشد. اهمیت به تولید مایعاتی که به بهترین و استاندارد ترین شکل ممکن بسته بندی شده اند بسیار مهم است.

معرفی دستگاه های پرکن مایعات ثقلی

یکی از پر کاربرد ترین عملکرد هایی که در ساخت دستگاه های پرکن در ایران مورد استفاده قرار می گیرد پرکن های ثقلی می باشند.
دستگاه های پرکن مایعات ثقلی بسیار کم مصرف هستند و همان طور که از نامشان پیداست با استفاده از نیروی جاذبه زمین مایعات را به سمت نازل ها هدایت می نمایند.

دستگاه پرکن مایعات ثقلی در سه عملکرد زیر تولید و طراحی می گردد:

  • دستگاه پرکن تمام اتومات
  • دستگاه پرکن نیمه اتومات
  • دستگاه پرکن دستی

دستگاه های پرکن مایعات ثقلی

عملکرد دستگاه پرکن ثقلی

دستگاه پرکن مایعات ثقلی در دو مدل خطی و روتاری تولید شده است. این دستگاه قابلیت پر کردن ظروف مایعات رقیق در حجم های 100 سی سی الی 20000 سی سی در هر شکل ظرفی را دارا است.
مواد با وزنی که دارند به داخل ظرف وارد می شوند و توسط نازل های پنوماتیک در میزانی معین تزریق می گردند.

پرکن ثقلی

قیمت دستگاه پرکن مایعات در بازار

نرخ گذاری بر روی ماشین آلات صنعتی معمولا با توجه به عملکردی که دارند، ظرفیت تولید، تجهیزات و جنس قطعات انجام می گردد. بنابراین در هنگام خرید یک دستگاه پرکن باید با توجه به بودجه در نظر گرفته شده و فضای مورد نیاز در کارخانه دستگاه را انتخاب و خریداری نمود.

دستگاه پرکن مایعات رقیق دستی

فروش دستگاه های پرکن قمیت مناسب در این سایت انجام می شود. ارسال دستگاه از درب کارخانه با استفاده از باربری می باشد و در کمترین زمان ممکن این اقدام صورت می پذیرد.

جهت ثبت سفارش می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید.