دستگاه های پرکن

تماس بگیرید

09128730591

دستگاه پرکن لیوانی کارکرده

عرضه انواع دستگاه پرکن لیوانی کارکرده

برای خرید دستگاه پرکن لیوانی کارکرده به این سایت مراجعه نمایید. این دستگاه با دارا بودن بهترین تجهیزات بسته بندی های لیوانی استانداردی را ارائه می دهد.

استفاده از پرکن ها به جهت ایجاد بسته بندی های متنوع در ظروف مختلف رایج است. این ظروف در اشکال بطری، شیشه ای، تیوپی، لیوانی و غیره هستند و با توجه به نوع مایع تولید شده تعیین می گردند.

دستگاه پرکن لیوانی چیست؟

دستگاه پرکن لیوانی به منظور پرکردن ظروف لیوانی به صورت کاملا استاندارد و بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد.
از این دستگاه بیشتر جهت پر کردن مواد غذایی استفاده می کنند. مانند دوغ، ماست، کشک، بستنی، شکلات، کرم کارامل، کره بادام زمینی، شکلات صبحانه و غیره

دستگاه پرکن لیوانی روتاری

تجهیزات دستگاه پرکن لیوانی

دستگاه های پرکن لیوانی معمولا به دو صورت خطی و روتاری ساخته می شوند.
قالب لیوان ها به راحتی در این دستگاه تعویض می شوند. همچنین نازل ها به صورت مستقیم به مخزن پرکن متصل شده اند که موجب شده آلودگی کمتری ایجاد گردد.
مسیر های مورد تماس با مواد غذایی در دستگاه به صورت خودکار شستشو می شوند. این کار با استفاده از سیستم cip نصب شده بر روی دستگاه انجام می شود.
سیستم PLC جهت کنترل دستگاه و نمایشگر لمسی HMI تعبیه شده اند.

دستگاه پرکن لیوانی کارکرده

فروش دستگاه پرکن لیوانی کارکرده

دستگاه های دست دوم و کارکرده موجود در این مجموعه مزیتی که دارند این است که ارزان تر هستند .
از لحاظ کارایی و کیفیت پرکن همانند دستگاه های نو کار می کنند. بنابراین با هزینه مناسب تری می توان دستگاه هایی با برند های برتر و معتبر خریداری نمود.

پرکن لیوانیبه طور کلی قیمت ماشین آلات پرکن با توجه به نوع کارکرد، کارخانه تولید کننده، ظرفیت تولید، ابعاد و وزن دستگاه، جنس دستگاه، کیفیت دستگاه و نوع سیستم برقی که استفاده می کند مشخص می گردد.

خریداران می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرند.