دستگاه های پرکن

تماس بگیرید

09128730591

تیوپ محصولات دارویی

ساخت دستگاه تیوپ پرکن لمینت

دستگاه تیوپ پرکن لمینت دارای مکانیزم روتاری و خطی می باشد. فروش این دستگاه با قیمت مناسبی و امکانات بسیاری در این سایت آغاز شده است.

دستگاه تیوپ پرکن لمینت

عملکرد این دستگاه می تواند به صورت نیمه اتومات و تمام اتومات باشد. در مدل های نیمه اتومات تیوپ گذاری به صورت دستی توسط اپراتور انجام می شود و مابقی مراحل به صورت اتوماتیک انجام می گردد.
از این دستگاه می توان در صنایع مختلفی استفاده نمود. در صنایع پزشکی و دارویی به عنوان پرکن پماد و ژل، در صنایع آرایشی و بهداشتی برای پر کردن رنگ مو و انواع کرم، در صنایع بهداشتی به عنوان پرکن خمیر دندان و غیره مورد کاربرد می باشد.

عرضه دستگاه تیوپ پرکن

تجهیزات دستگاه تیوپ پرکن

تیوپ ها از جنس های مختلفی برخوردار هستند که ته بندی های مختلفی نیز دارند. به عنوان مثال تیوپ های پلاستیکی با استفاده از گرما ته بندی می شوند و ته بندی تیوپ های آلومینیومی به صورت تا کردن مکانیکی است.
این دستگاه دارای سنسور های تعیین نقطه رنگی می باشد که البته در دستگاه های نیمه اتومات به صورت دستی با توجه به نقطه رنگی تیوپ گذاری انجام می گردد. عملکرد دستگاه به صورت پنوماتیک است و تعداد نازل ها می تواند با توجه به سفارش مشتری تعیین شود.

دستگاه تیوپ پرکن لمینت

فروش دستگاه تیوپ پرکن

فروش و ارسال دستگاه های پرکن در این مجموعه تولیدی از درب کارخانه انجام می شود و دستگاه با استفاده از باربری مستقیما به دست خریدار خواهد رسید.
قیمت ها در مقایسه با دیگر مکان های عرضه کننده بسیار ارزان تر است و همچنین با توجه به تجهیزات و امکانات پیشرفته ای که دارند خریدی به صرفه و اقتصادی برای خریداران خواهد بود. دستگاه ها همچنین دارای گارانتی و خدمات پس از فروش نیز می باشند.

خریداران محترم ضمن تماس با کارشناس این مجموعه می توانند از قیمت محصولات و همچنین نحوه خرید و ارسال دستگاه اطلاعات مناسبی دریافت نمایند.