دستگاه های پرکن

تماس بگیرید

09128730591

دستگاه گریس پرکن

دستگاه گریس پرکن صنعتی

دستگاه گریس پرکن صنعتی یکی از دستگاه های تولید شده در این مجموعه می باشد که با کیفیتی بالا و قیمتی مناسب به خریداران عرضه می گردد. این دستگاه یکی از پرکاربرد ترین دستگاه های موجود در خط بسته بندی کارخانجات است.

یکی از دستگاه های مهم در صنعت تولید و بسته بندی کشور دستگاه های پرکن می باشند. این دستگاه ها در انواع و مدل های مختلفی تولید می گردند و می توانند به طور کامل نیاز خریداران را برطرف نمایند.

انواع دستگاه پرکن

دستگاه های پرکن در سه نوع زیر طراحی می شوند:

  • دستگاه پرکن اتومات
  • دستگاه پرکن نیمه اتومات
  • دستگاه پرکن دستی

این دستگاه ها می توانند جهت پر کردن انواع مواد مختلف مورد استفاده قرار گیرند. به طور مثال جهت پر کردن مایعات با غلظت های مختلف، مواد پودری، حبوبات، اسپری ها، کپسول های گاز و غیره در انواع ظرف ها مورد استفاده قرار می گیرند.

پرکن گریس

در ادامه می خواهیم اطلاعاتی در مورد دستگاه گریس پرکن صنعتی ارائه دهیم.

انواع دستگاه گریس پرکن صنعتی

این دستگاه با توجه به دمای گریس به دو نوع پرکن گریس گرم و پرکن گریس سرد تقسیم بندی می شود.

در دستگاه پرکن گریس گرم، گریس در داخل مخزن دو جداره گرم می شود تا رقیق تر شود و پس از ظرف گذاری اپراتور پدال را فشار می دهد و عملیات پر کردن انجام می گیرد. البته در مدل تمام اتومات این مراحل به صورت خودکار انجام می شود.

دستگاه پرکن گریس نیمه اتومات

در دستگاه پرکن گریس سرد، گریس بدون گرم شدن و حرارت دهی در ظرف مورد نظر پمپ می شود. عملکرد در این دستگاه به این گونه است که پره هایی دارای شکل و ساختار حرکتی خاصی درون مخزن وجود دارد که این پره ها در حین حرکت گریس را با فشار به سمت دهانه خروجی مخزن هدایت می کند تا پمپ عمل مکش و انتقال گریس به داخل نازل ها و سپس تزریق آن به داخل ظرف را به راحتی انجام دهد.

گریس پرکن

فروش دستگاه گریس پرکن صنعتی

فروش انواع دستگاه های پرکن در این سایت انجام می شود. زمان ثبت سفارش تا زمان ساخت و تحویل دستگاه در حدود 20 الی 25 روز کاری است. دستگاه های ارائه شده دارای ضمانت و گارانتی فروش می باشد.
جهت ثبت سفارش با شماره های زیر در تماس باشید.