دستگاه های پرکن

تماس بگیرید

09128730591

دستگاه پرکن عسل

دستگاه پرکن عسل رومیزی

دستگاه پرکن عسل رومیزی یکی از دستگاه های عرضه شده در این مجموعه است که با فروش مناسبی روبرو شده است. این دستگاه از کاربرد های بسیاری برخوردار می باشد.

دستگاه پرکن عسل

این دستگاه دارای سیستم عملکرد سیلندر پیستون می باشد و به صورت رومیزی طراحی شده است. دستگاه های پرکن سیلندر پیستون به صورت تمام اتومات و نیمه اتومات نیز تولید می شوند که نسبت به دستگاه های رومیزی بزرگ تر هستند و تجهیزات بیشتری دارند.

پرکن عسلدستگاه پرکن عسل

کاربرد های دستگاه پرکن رومیزی

پرکن های سیلندر پیستون به منظور پر نمودن مایعات غلیظی مانند موارد زیر مورد استاده قرار می گیرند:

  • شیره خرما
  • کرم کنجد
  • سس مایونز
  • شیره انگور
  • عسل
  • رب

دستگاه پرکن دستی

ویژگی های دستگاه پرکن عسل رومیزی

قسمت های مختلف این دستگاه به ویژه قسمت های درگیر با مواد از جنس استیل ضد زنگ می باشند. تنظیم کلی دستگاه و کار با آن بسیار ساده است و نیاز به اپراتور ماهری ندارد. همچنین دارای مخازن 50 کیلیویی هستند.
این دستگاه به میزان بالایی دارای کیفیت، کارایی و بهره وری هستند و می توانند نیاز خریداران را تا حدود زیادی رفع نمایند. معمولا دستگاه های پرکن رومیزی در کسب و کار های کوچک و خانگی مورد استفاده قرار می گیرند و از قیمت مناسبی نیز برخوردار می باشند.

خرید دستگاه پرکن دستی

فروش دستگاه پرکن عسل رومیزی

فروش دستگاه های پرکن رومیزی از طریق این سایت یک خرید مستقیم و بدون واسطه می باشد که دستگاه پس از طی مراحل ساخت از درب کارخانه بارگیری شده و به دست مشتری می رسد. نمایندگی مجاز فروش این دستگاه ها نیز در شهر های مختلف کشور آماده ارائه این دستگاه ها می باشند.

دستگاه پرکن عسل

دستگاه های پرکن موجود در این سایت از تجهیزات و امکانات بهداشتی و استانداری برخوردار هستند و نسبت به نوع عملکردی که دارند سرعت های متناسب با پروسه تولید دارند.
خریداران محترم می توانند به منظور کسب اطلاعات فنی تر و همچنین خرید دستگاه های پرکن با شماره های زیر تماس بگیرند.