دستگاه های پرکن

تماس بگیرید

09128730591

دستگاه پرکن تیوپ پماد

بهترین دستگاه پرکن تیوپ پماد دارویی

دستگاه پرکن تیوپ پماد یکی از دستگاه های پرکن به شمار می رود که در صنعت داروسازی مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه از عملکرد پر سرعت و مناسبی برخوردار است.

دستگاه پرکن تیوپ پماد چیست؟

تیوپ ها از کاربرد های بی شماری برخوردارند. می توانید آنها را در اکثر صنایع تولیدی بیابید. مواد غذایی، مواد دارویی و بهداشتی، مواد صنعتی و شیمیایی می توانند در تیوپ ها پر شوند.
دستگاه پرکن تیوپ یکی از دستگاه هایی است که بسته بندی های شیک و استانداردی را تولید می کند. این دستگاه ها به دو صورت نیمه اتومات و تمام اتومات تولید می شوند. با توجه به ظرفیت تولید می بایست یکی از دستگاه های تمام اتومات یا نیمه اتومات را خریداری نمود.

دستگاه پرکن تیوپی

عملکرد دستگاه پرکن تیوپ

از این دستگاه می توان کاربرد های بسیاری را شاهد بود. پر کردن تیوپ خمیر دندان و خمیر اصلاح، پماد های دارویی، انواع کرم های آرایشی، مواد غذایی مانند عسل، شکلات، ترشی، و غیره به وسیله این دستگاه صورت می گیرد.
عملکرد کلی دستگاه به این صورت است که اپراتور ابتدا تیوپ ها را در جای مخصوص به درستی قرار می دهد و سپس بعد از پر شدن توسط نازل تیوپ بعدی در زیر نازل قرار می گیرد.

فروش دستگاه پرکن تیوپ

دستگاه پرکن تیوپ پماد با قیمت مناسبی در این مجموعه به فروش می رسد. قیمت گذاری معمولا بر اساس قطعات موجود در دستگاه و میزان کارکرد آنها انجام شده است.
دستگاه های تمام اتومات قیمت بیشتر و تجهیزات پیشرفته تری دارند. در این مدل ها دیگر نیازی به اپراتور برای تیوپ گذاری نیست و تمامی مراحل توسط خود دستگاه انجام می شود.

دستگاه پرکن تیوپ پماد

بازه زمانی سفارش دستگاه تا زمانی که به دست خریدار برسد بسیار کوتاه خواهد بود. و لذا در اولین فرصت ممکن بعد از ساخت دستگاه با استفاده از باربری از درب کارخانه برای مشتری ارسال می شود.

جهت سفارش با شماره های زیر تماس گیرید.