دستگاه های پرکن

تماس بگیرید

09128730591

سازنده دستگاه پرکن اسپری

بزرگترین سازنده دستگاه پرکن اسپری

بزرگترین سازنده دستگاه پرکن اسپری در ایران با تولید بهترین اسپری پرکن ها و عرضه ان در بازار میزان ظرفیت تولیدات را بسیار بالا برده است. این دستگاه ها با توجه به کیفیت بالا و سرعت عمل مناسب از قیمت مناسبی نیز برخوردارند.

اسپری ها در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. استفاده از بسته بندی اسپری یکی از روش هایی است که اخیرا سر از صنایع بسیاری در آورده است. پر کردن قوطی های اسپری را دستگاه های اسپری پرکن انجام می دهند. این دستگاه با نهایت دقت و سرعت بهترین و استاندارد ترین اسپری ها را ارائه می دهند.

سازنده دستگاه پرکن اسپری

سازنده دستگاه پرکن اسپری

کارخانجات سازنده دستگاه پرکن اسپری این دستگاه را از جنس استیل ضد زنگی می سازند که در مواجهه با مایعات دچار خوردگی نمی شوند. این موضوع موجب افزایش طول عمر دستگاه خواهد بود.

خط تولید اسپری و بسته بندی آن نیازمند دستگاه های بسیاری است. در قسمت بسته بندی علاوه بر پرکن نیازمند قوطی ای اسپری، بشکه های گاز و لوله های اتصال دهنده، گاز شیرین کن و مواردی از این دست هست. این مجموعه با عرضه تمامی این امکانات برای خریدار خیال آن را ازین بابت آسوده می نماید.

انواع دستگاه پرکن اسپری

کاربرد دستگاه پرکن اسپری

از این دستگاه می توان برای پر کردن انواع اسپری دئودورانت، خوشبو کننده هوا، اسپری ماشین، ضد عفونی کننده، اسپری رنگ ، اسپری چسب مو و مواردی از این قبیل استفاده کرد.
به دلیل راحتی استفاده از اسپری ها، رعایت بهداشت و همچنین کاهش هدر رفت مایع از این نوع بسته بندی استقبال خوبی به عمل آمده است.

دستگاه های خط تولید اسپری

خرید انواع دستگاه های پرکن

خریداران می توانند این دستگاه ها را با قیمت بسیار مناسبی خریداری نمایند. جهت سفارش ماشی آلات مورد نظر خود می توانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید و در طی مدت زمان کوتاهی سفارش خود را تحویل گیرند.